II Mistrzostwa budowania z LEGO
II Mistrzostwa Budowania z LEGO! Kto zbuduje najwspanialszą konstrukcję?
Zapraszamy wszystkich miłośników klocków – małych i dużych – do wspólnej zabawy i rywalizacji!
23 maja 2026 r., Młyn Kultury w Gaworzycach Start: godz. 12:00
Łączna pula nagród: 1800 zł. Zapisy do 20 maja 2026 r. Wpisowe: 20 zł
Zbuduj, pokaż, wygraj! Zabierz swoje klocki, dołącz do nas i pokaż, że z LEGO można stworzyć prawdziwe cuda!
Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania pod plakatem.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!