GOKiB Gaworzyce

II Mistrzostwa budowania z LEGO

Ocena 0/5

II Mistrzostwa Budowania z LEGO! Kto zbuduje najwspanialszą konstrukcję? 

 Zapraszamy wszystkich miłośników klocków – małych i dużych – do wspólnej zabawy i rywalizacji!

 23 maja 2026 r., Młyn Kultury w Gaworzycach Start: godz. 12:00

Łączna pula nagród: 1800 zł. Zapisy do 20 maja 2026 r. Wpisowe: 20 zł

Zbuduj, pokaż, wygraj! Zabierz swoje klocki, dołącz do nas i pokaż, że z LEGO można stworzyć prawdziwe cuda!

Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania pod plakatem.

Plakat informujący o II mistrzostwach budowania z LEGO

 

Pliki do pobrania:

Karta zgłoszeniowa
Format: pdf, 236.96 kB
Regulamin
Format: pdf, 227.81 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia