GOKiB Gaworzyce

Wyniki konkursu „Na najpiękniejszą rodzinną palmę wielkanocną”

Ocena 0/5

Mamy już wyniki konkursu „Na najpiękniejszą rodzinną palmę wielkanocną”!

Do konkursu zgłosiło się 15 uczestników. Komisja w składzie: Mariola Włodarczak, Sandra Bujak-Gwarda i Arleta Korol postanowiła przyznać następujące nagrody:

I miejsce – Dorota Stopa
II miejsce – Joanna Sąsiada
III miejsce – Justyna Kuczak

Wyróżnienia:
Ewelina Nawłoka
Krystyna Łoś

Laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Ale to nie wszystko! Pozostali uczestnicy również otrzymają dyplomy i upominki.

Zapraszamy wszystkich uczestników do odbioru palm oraz nagród

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności