GOKiB Gaworzyce

Uchwyceni w kadrze... powojenni mieszkańcy Gminy Gaworzyce

Ocena 0/5

Serdecznie zapraszamy na ostatnie już letnie spotkanie z historią, które odbędzie się pod tytułem "Uchwyceni w kadrze... powojenni mieszkańcy Gminy Gaworzyce". To wyjątkowa okazja, aby razem zanurzyć się w przeszłość i poznać historie powojennych mieszkańców naszej gminy, uwiecznionych na starych fotografiach.

Spotkanie poprowadzi Renata Matysiak, która z pasją opowie o losach tych, którzy po wojnie tworzyli naszą wspólnotę i budowali nowe życie na tej ziemi.

Termin: 5 września
Godzina: 17:00
Miejsce: Biblioteka w Gaworzycach

plakat

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności