Zapraszamy na finał projektu "Smakuj życie z gminą Gaworzyce... po azjatycku! Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy deser azjatycki.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!